Rozkład ważny od 13.01.2022
Przystanek
Przystanki
- 1 Maja - kościół
- 1 Maja / Ogrodowa
- Kanałowa / Ogrodowa (1 Maja - Dom Kultury)
- Kanałowa / Trzcinowa (1 Maja / Trzcinowa - n/ż)
- Kanałowa / Miodowa (1 Maja / I Armii Wojska Polskiego)
- Kanałowa / Osadników Wojskowych (1 Maja / Osadników Wojskowych)
- Kanałowa / Owocowa (1 Maja - Marina)
- Kanałowa / Barkowa (1 Maja / Mostowa)
- Sąsiedzka - Szkoła
- Przeprawa promowa - n/ż
- Ognica - Wyspowa
- Ognica - Brzegowa
- Ludzi Morza - n/ż
- Stocznia
- Odra
- Ludzi Morza / Łąkowa
- Barlickiego - poczta
Rozkład jazdy
dni robocze | soboty | niedziele i święta | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
Legenda
- F - kursuje w dni powszednie wolne od nauki w szkole
- P - kursy przez Łunowo-Przytór
- S - kursuje w dniach nauki w szkołach
- Z - kurs przez "Sąsiedzka - Szkoła" w dni nauki w szkole; w pozostałe dni kurs bezpośrednio do Dworca