Rozkład ważny od 01.01.2022
Przystanek
Przystanki
- Wydrzany - pętla
- Wydrzany - n/ż
- Leśniczówka
- Krzywa - Ogrody
- Osiedle Krzywa
- Logos
- Cmentarz - Brama nr 2
- Cmentarz - Brama Główna
- Grunwaldzka / Łużycka
- Kołłątaja - Rynek
- 11 Listopada / Hetmańska
- LIDL
- 11 Listopada - Dworzec UBB
- Wojska Polskiego - Dworzec UBB
- Roosevelta / Wojska Polskiego
- Osiedle Posejdon
- Grottgera / Kossaków
- Grottgera / Moniuszki
- Żeromskiego / Orkana
- Żeromskiego / Energetyków
- Rusałka
- Chopina
- Centrum
- Chrobrego
- Prom
Rozkład jazdy
dni robocze | soboty | niedziele i święta | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
Legenda