Rozkład ważny od 01.01.2022
Przystanek
Przystanki
- Kapitanat Portu
- Prom
- Plac Wolności
- Grunwaldzka / Steyera
- Grunwaldzka - Karsiborska
- Cmentarz - Brama Główna
- Cmentarz - Brama nr 2
- Szkolna
- Wielkopolska - na żądanie
- Osiedle Zachodnie
- Markiewicza - poczta
- Markiewicza / Szkolna
- Śląska
- Matejki / 11-go Listopada
- Matejki / Konstytucji 3-go Maja
- Urząd Miasta
- Wojska Polskiego - Dworzec UBB
- Roosevelta / Wojska Polskiego
- Osiedle Posejdon
- Grottgera / Kossaków
- Grottgera / Moniuszki
- Słowackiego / Orkana
- Słowackiego / Gierczak
- Rusałka
- Grodek
- Chopina
- Centrum
- Chrobrego
- Prom
Rozkład jazdy
dni robocze | soboty | niedziele i święta | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
Legenda
- G - kursy przez Grodek przez Osiedle Zachodnie i Osiedle Posejdon
- GZ - kursy przez zajezdnię i Grodek
- N - kursy do przystanku "cmentarz - brama nr II"